KARGO & İADE İŞLEMLERİ

KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?

Trendypazar.com sitesinden aldığınız ürünler için kargo sepet tutarına göre ve sabit tutar olarak değişkenlik gösterebilir. Sipariş esnasında sipariş toplamınıza ve faturanıza sepet tutarınıza göre kargo ücreti yansıtılır.

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Hesabım altında bulunan Geçmiş Siparişler sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

ALDIĞIM ÜRÜN HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?

Siparişiniz 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

SİPARİŞİMİN ALICI KİŞİSİNİ VEYA TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için Hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi kontrol ediniz. Yeni alıcı bilgilerinizi veya yeni adresinizi iletişim sayfası üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

SİPARİŞİM BEN ADRESİMDE DEĞİLKEN GELMİŞ, NE YAPMALIYIM?

Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir.

FATURAYI NEDEN PAKETİN ÜZERİNDE GÖNDERİYORSUNUZ?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim, soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.Back to Top